Kariyer Yolu Programı'na Altın Ödül
Basin Odul 2

Sektörün ilk ve tek MEB Sertifikalı eğitim merkezi Teknosa Akademi, eğitim ve gelişim alanında dünyanın en önemli yarışmalarından biri olan "Brandon Hall Group Excellence Awards 2014" kapsamında Best Use of Blended Learning (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde "Mağazacılıkta Kariyer Yolu" programı ile Altın Ödül kazandı. Her yıl dünyanın 50 ülkesinden 1000'den fazla kuruluşun başvuru yaptığı organizasyon kapsamında altın ödüle layık görülen Teknosa, aynı zamanda bu kategoride ödül kazanan ilk Türk firması oldu.

Bu sene 20.'si gerçekleştirilen Brandon Hall Group Excellence Awards, eğitim ve gelişim fonksiyonunu kurum hedef ve stratejileriyle örtüştürerek katma değer yaratan, çalışanların öncü gelişim fırsatlarıyla desteklendiği, yaşayan gelişim ortamları yaratan kurumların bu alanda yaptığı çalışma ve projeleri değerlendiriyor.

Teknosa Akademi, çalışanların eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını doğru tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlamak; bu sayede şirket standartlarına uygun çalışanlar yetiştirmek üzere kurulduğundan bu yana 10 bini aşkın mezun vermiş durumda.

Kaynak; İK Magazin, Ortak@lan, perakende.org, 23/09/2014