Haberler
All Star Egitimlerimizin Ilk Oturumlarini Tamamladik
21.02.2020
All Star Eğitimlerimizin İlk Oturumlarını Tamamladık
Orta Kademe Yöneticilerimize yönelik eğitim ve gelişim programı; Pazar odaklı yaklaşım ile finansal ve ticari bilgilerini yorumlayabilmelerini, yaratıcılık ve şirket içi girişimcilik kültürünü oluşturmaları
Kocluk Yaklasimiyla Etkili Geri Bildirim Egitimleri Devam Ediyor
20.02.2020
Koçluk Yaklaşımıyla Etkili Geri Bildirim Eğitimleri Devam Ediyor!
Müdür pozisyonları ile başladığımız, Liderlik kimliklerinden Koçluk rolünü, bilinçli ve niyete dayalı olarak kullanmaları, ekipleri ile daha iyi ilişki kurmaları için düzenlenen
Ocak Ayi Icinde 193 Calisanimiz Toplam 7720 Saat Egitim Alarak Mezun Oldu
06.02.2020
Ocak ayı içinde 193 çalışanımız toplam 7720 saat eğitim alarak mezun oldu!
Teknosa Akademi tarafından Ocak ayı içinde eş zamanlı olarak İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da 5’er günlük Oryantasyon Programları düzenlendi ve 193 çalışanımız toplam 7720 saat eğitim alarak mezun oldu!
Is Dunyasi Aile Ici Siddete Karsi Projesi
22.09.2019
“İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı Projesi”nde Teknosa’da Yer Alıyor!
Sabancı Üniversitesi’nin desteklediği 2’şer günlük 3 modülden oluşan eğitimler tamamlandı, eğitimi alan çalışanların da yer aldığı komite çalışanları Teknosa’nın alacağı aksiyonların hayata geçirilmesini
Teknosa Future Talent Programi Mezunlari Verdi
04.09.2019
Teknosa Future Talent Programı Mezunları Verdi!
Teknosa yaz dönemi staj programına dahil olan toplam 43 üniversite öğrencisi, Sosyal Davranış Stilleri, Geleceğini Tasarla ve İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ile interaktif oyunlarda da yer alarak farklı departmanları deneyimleme fırsatı yakaladı.
Teknosa Ic Egitmenlerinin Egitim Sureci Tamamlandi
06.08.2019
Teknosa İç Eğitmenlerinin Eğitim Süreci Tamamlandı
Teknosa İç eğitmenleri, hem Mağaza hem de Merkez departmanlarındaki çalışma arkadaşlarının gelişimine katkıda bulunmak için 80 saatlik Satış, Değişim ve Çatışma Yönetimi konularında “Eğiticinin Eğitimi programını” 10. günün sonunda tamamladı.
Teknosa Ic Egitmenleri Egitimlerine Devam Ediyor
24.06.2019
Teknosa İç Eğitmenleri Eğitimlerine Devam Ediyor
Çalışma arkadaşlarının gelişimine katkı sağlamak için eğitim almaya devam eden Teknosa İç Eğitmenleri, 18-18 Haziran tarihlerinde  “Çatışma Yönetimi Eğiticinin Eğitimi” programını tamamladı.
Teknosa Magaza Oryantasyon Programi Zengin Icerigiyle Suruyor
24.06.2019
Teknosa, Mağaza Oryantasyon Programı Zengin İçeriğiyle Sürüyor
Teknosa’nın 2019’daki 6. Oryantasyon grubu, toplam 32 kişinin katılımı eğitimlerini tamamladı. Program kapsamında, Etkili İletişim, Sosyal Davranış Stilleri, Müşteri Odaklı Hizmet Yaklaşımı, Ürün Bilgisi, Teknosa Hizmet Ayrıcalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularının yanı sıra departman ve marka bilgilendirmelerine de yer verildi.