Haberler
Teknosa Ic Egitmenlerinin Egitim Sureci Tamamlandi
06.08.2019
Teknosa İç Eğitmenlerinin Eğitim Süreci Tamamlandı
Teknosa İç eğitmenleri, hem Mağaza hem de Merkez departmanlarındaki çalışma arkadaşlarının gelişimine katkıda bulunmak için 80 saatlik Satış, Değişim ve Çatışma Yönetimi konularında “Eğiticinin Eğitimi programını” 10. günün sonunda tamamladı.
Teknosa Ic Egitmenleri Egitimlerine Devam Ediyor
24.06.2019
Teknosa İç Eğitmenleri Eğitimlerine Devam Ediyor
Çalışma arkadaşlarının gelişimine katkı sağlamak için eğitim almaya devam eden Teknosa İç Eğitmenleri, 18-18 Haziran tarihlerinde  “Çatışma Yönetimi Eğiticinin Eğitimi” programını tamamladı.
Teknosa Magaza Oryantasyon Programi Zengin Icerigiyle Suruyor
24.06.2019
Teknosa, Mağaza Oryantasyon Programı Zengin İçeriğiyle Sürüyor
Teknosa’nın 2019’daki 6. Oryantasyon grubu, toplam 32 kişinin katılımı eğitimlerini tamamladı. Program kapsamında, Etkili İletişim, Sosyal Davranış Stilleri, Müşteri Odaklı Hizmet Yaklaşımı, Ürün Bilgisi, Teknosa Hizmet Ayrıcalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularının yanı sıra departman ve marka bilgilendirmelerine de yer verildi.
Ic Egitmenlerimiz Degisim Yonetimi Egitiminde
24.05.2019
İç Eğitmenlerimiz "Değişim Yönetimi Eğitimi"nde!
Çalışma arkadaşlarını eğitmek ve geliştirmek için eğitim alan Teknosa İç Eğitmenleri 21-22 Mayıs tarihlerindeki 2 günlük “Değişim Yönetimi Eğiticinin Eğitimi” programını 14 kişinin katılımı ile tamamladı.
Iç Eğitmen Satış Yönetimi
22.05.2019
İç Eğitmenler Gelişmeye Devam Ediyor
Çalışma arkadaşlarını eğitmek ve geliştirmek için eğitim alan Teknosa İç Eğitmenleri 16-17 Mayıs tarihlerindeki 2 günlük “Satış Yönetimi Eğiticinin Eğitimi” programını 20 kişinin katılımı ile tamamladı.
Teknosa Magaza Oryantasyon Programi Zengin Icerigiyle Devam Ediyor
20.05.2019
Teknosa Mağaza Oryantasyon Programı Zengin İçeriğiyle Devam Ediyor
2019’un 5. Oryantasyon Grubu, 11 farklı ilden, 16 farklı mağaza için 18 kişinin katılımını ile eğitimlerini tamaladı. Program kapsamında, Etkili İletişim, Sosyal Davranış Stilleri, Müşteri Odaklı Hizmet Yaklaşımı, Ürün Bilgisi, Teknosa Hizmet Ayrıcalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularının yanı sıra departman ve marka bilgilendirmelerine yer veriliyor.
Satis Danismani Gelisim Programlari Devam Ediyor
14.05.2019
Satış Danışmanı Gelişim Programları Devam Ediyor
Teknosa Satış Danışmanı Gelişim Programı kapsamında da İstanbul ve Ankara’da toplam 56 kişi daha eğitim aldı.
Teknosa Yeni Nesil Ik Yonetimini Anlatti
18.04.2019
Teknosa Yeni Nesil İK Yönetimini Anlattı
Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, "Dijitalleşen İK – Duygular Nerede?" teması altında gerçekleşen Secretcv HR Summit'te konuşmacı oldu.