2017 Yatırım Yılı Oluyor

Iftar Yemek
15.06.2017
198 Görüntüleme
0 Yorum

Teknosa’nın iftar programı, Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı Ata Köseoğlu ve Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan’ın ev sahipliğinde ve iş ortaklarının katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

700’ün üzerinde davetlinin katıldığı yemekte konuşan Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı Ata Köseoğlu, bu yıl için aynı mağazalarda çift haneli büyüme hedefini paylaşarak, “2017’de ülkemizde reel büyümenin geçen yıla göre artmasını ve yüzde 3.5 seviyesinde olmasını bekliyoruz. Yıl sonu için aynı mağazalarda nominal büyümeye paralel, çift haneli büyüme hedefi koyduk. İlk 5 ayı hedeflerimiz çerçevesinde tamamladık. Önümüzde birlikte çok daha yüksek performans gösterebileceğimiz aylar var.

Müşterilerimize daha yakın olmak, yaşattığımız deneyimi daha mükemmel hale getirmek için yatırımlarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz” diye konuştu. Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan ise, “Teknolojide tek çözüm noktası olma yolunda yatırımlarımız sürüyor. Teknosacell mobil hattımız, Dr. Teknolog gibi sektörde fark yaratan hizmetlerimizle müşteri deneyiminde çıtayı giderek yükseltiyoruz. Bayi kanalındaki güçlü markamız İklimsa, rekor büyümelerle bize güç katıyor. Bu noktada hem Teknosa ve İklimsa ekiplerine hem de bizimle masa arkadaşı gibi çalışan iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.