Ödüllerimiz
Odullerimiz

2015 ATD Excellence in Practice (Kurumsal Öğrenme ve Gelişim kategorisinde Jüri Özel ödülü, Koçluk ve Mentorluk kategorisinde Uygulamada Mükemmellik)

Sektörün ilk eğitim merkezi Teknosa Akademi, uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi. Uyguladığı koçluk programı ve mentorluk sistemi ile eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan ATD Excellence in Practice’de; Koçluk ve Mentorluk kategorisinde “Uygulamada Mükemmellik”, Kurumsal Öğrenme ve Gelişim kategorisinde ise “Jüri Özel” ödülüne layık görüldü. Teknosa’ya ve sektöre nitelikli eleman yetiştiren Teknosa Akademi, bu organizasyon kapsamında ikinci kez aynı kategoride ödül kazanmanın mutluluğunu yaşıyor.

2015 Brandon Hall Excellence (Koçluk ve Mentorlukta En iyi Gelişim uygulaması)

Şirketimize ve sektöre nitelikli çalışanlar yetiştiren Teknosa Akademimiz, eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan "Brandan Hall Excellence Awards’da "Best Advance in Coaching Mentoring" (Koçluk ve Mentorlukta En İyi Gelişim Uygulaması) kategorisinde "Teknosa Koçluk Programları ve Mentorluk Sistemi" ile birinci olarak Altın Ödüle (GOLD Award) layık görüldü.

Bu kategoriden altın Ödül kazanan ilk Türk firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2014 Brandon Hall Excellence (En iyi Karma Öğrenme Uygulaması)

Şirketimize ve sektöre nitelikli çalışanlar yetiştiren Teknosa Akademi, eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan “Brandon Hall Excellence Awards"da "Learning and Development" (Eğitim ve Gelişim) alanında, "Best Use of Blended Learning” (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde "Mağazacılıkta Kariyer Yolu" Programı ile birinci oldu ve Altın ödüle (GOLD Award) layık görüldü.

Bu kategoriden altın Ödül kazanan ilk Türk firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2014 American Society for Talent & Development (ASTD BEST)

Teknosa Akademi, American Society for Training Development (ASTD) tarafından kurumlara verilen ASTD BEST 2014 ödülünü kazan firmalar arasında yerini aldı. ASTD BEST Ödülü her yıl stratejik iş ortaklığı yoluyla eğitim ve gelişim

fonksiyonunu kurum hedef ve stratejileriyle örtüştürerek katma değer yaratan, çalışanların öncü gelişim fırsatlarıyla desteklendiği, yaşayan gelişim ortamları kurumlara verilmektedir.

Teknosa Akademi de bu ödülü, "Career Road in Retail" ile şirketimizin ana iş kolu olana mağazacılık alanına nitelikli iş gücü yetiştirme ve bu alanda liderler çıkararak işgücü kaynağım giriş pozisyonundan şirketin tepe yönetimine kadar

getirme konusundaki birbiri ile entegre programlan, fark yaratan yenilikçi uygulamaları ile sürekli bir öğrenme kültürü yaratarak kazandı.

2010 Türkiye Bilişim Derneği (Bilişim Yıldızları E-Dönüşüm Ödülü)

İnternet üzerinde dönüşüm sağlamış veya iş yapısını internet ortamına taşımış farklı web projelerinin daha iyi tanıtılması e-dönüşüme olan ilginin artmasını sağlamak amacıyla Türkiye Bilişim Derneği tarafından 2010 yılında ikincisi düzenlenen Bilişim Yıldızları E-Dönüşüm Yarışması, "E-Eğitim" kategorisinde ikincilik Ödülünü Teknosa Akademi kazandı.

2008 Perakende Güneşi (En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması)

Perakende Günleri kapsamında ilk kez 2008 yılında verilen “En Başarılı İnsan Kaynaklan Uygulaması” ödülünü Teknosa Akademi kazandı.